Affisch för tv-serien Home Town 2016-01-24

Home Town

Erin och Ben Napier, ett par från en liten stad i Mississippi, renoverar historiska hus i området och ger dem moderna och prisvärda uppdateringar. Från Erins fantasifulla handskisser till Bens skräddarsydda hantverk ger det här paret husen nytt liv och ser till att deras småstads framtid blir lika ljus som dess förflutna.

Home Town på TV

Här ser du när Home Town visas på TV under de närmaste sju dagarna.

  1. TV 11 – säsong 3, avsnitt 7
  2. TV 11 – säsong 3, avsnitt 8
  3. TV 11 – säsong 3, avsnitt 9
  4. TV 11 – säsong 3, avsnitt 10

Streama Home Town

Home Town finns just nu att streama med abonnemang i Sverige.

Om Home Town

Home Town är en charmig tv-serie som följer Erin och Ben Napier, ett par från en liten stad i Mississippi, när de förvandlar historiska hus till moderna och prisvärda hem. Med Erins kreativa skisser och Bens skickliga hantverk får varje bostad nytt liv, samtidigt som seriens fokus ligger på att bevara småstadens själ och historia. Erin Napier spelar Self - Host och Ben Napier spelar Self - Host. Serien hade premiär 2016, varje avsnitt är omkring 42 minuter långt och hittills har 149 avsnitt sänts fördelat på 10 säsonger. Home Town är fortfarande i produktion, vilket betyder att fler avsnitt är på väg.

Skådespelare

  • Erin Napier
    Self - Host
  • Ben Napier
    Self - Host

Senaste avsnittet

Unfinished Business

2026-05-03 | avsnitt 16

After completing the top floor of a local architect’s downtown loft, Ben and Erin return to update the second floor after a devastating fire.

Säsonger för Home Town

  • Säsong 10

    2026 | 16 avsnitt

  • Säsong 9

    Säsong 9

    2024 | 16 avsnitt

  • Säsong 8

    Säsong 8

    2024 | 20 avsnitt

  • Säsong 7

    Säsong 7

    2022 | 18 avsnitt

  • Säsong 6

    Säsong 6

    2021 | 11 avsnitt

  • Säsong 5

    Säsong 5

    2021 | 15 avsnitt

  • Säsong 4

    Säsong 4

    2020 | 19 avsnitt

  • Säsong 3

    Säsong 3

    2019 | 13 avsnitt

  • Säsong 2

    Säsong 2

    2018 | 10 avsnitt

  • Säsong 1

    Säsong 1

    2016 | 11 avsnitt

  • Specials

    Specials

    2020 | 3 avsnitt

Trailers och klipp

Genrer